Katalog

Włączone filtry:
Rodzaj produktu
Poziom krycia
Konsystencja
Odpowiedni dla cery

Kremy koloryzujące

Kremy BB przeżywają drugą młodość. Ich formuła została wynaleziona pół wieku temu, ale przed kilkoma laty zostały odkryte na nowo. Czym zasłużyły sobie na tak dobrą sławę? Na pewno wielozadaniowością przy jednoczesnej skuteczności. Krem BB to połączenie kremu pielęgnującego z podkładem. Powstał on z myślą o osobach, które poddały się peelingom chemicznym. Składniki antyseptyczne, przeciwzapalne i koloryzujące zapewniały możliwość stworzonego bezpiecznego i efektownego makijażu. Krem BB retuszował ślady powstałe po peelingu, a właściwości regeneracyjne przyspieszały powrót naskórka do właściwego stanu. Obecnie większość kremów BB spełnia tylko częściowo pierwotne założenia kosmetyku sprzed kilkudziesięciu lat. Najczęściej ich funkcje zbliżone są do podkładów, mają za zadanie krycie niedoskonałości przy jednoczesnym nawilżeniu, które nie jest jednak wystarczające.

Kremy BB od PuroBIO to produkty, które doskonale radzą sobie z wielofunkcyjnością ich pierwowzorów. Naturalne składniki sprawiają, że krem Sublime BB to idealny kosmetyk dla osób o tłustej i mieszanej cerze. Zawarta w nim krzemionka nie tylko ułatwia rozprowadzanie go po twarzy, ale także absorbuje nadmierną ilość sebum, jednocześnie nie wysuszając skóry. Krem ten ma właściwości przeciwzapalne i kojące, dzięki którym jego funkcje nie odbiegają od kremu, który stosowali nasi przodkowie. Właściwości ujędrniające, uelastyczniające i rewitalizujące dają spektakularne efekty. Działania te są możliwe dzięki najwyższej jakości naturalnym składnikom, które skutecznie i delikatnie pielęgnują skórę, nawet tę bardzo wrażliwą. Kremy te posiadają także filtry UV, więc smarując nimi skórę twarzy, nie musimy pamiętać o stosowaniu osobno kremów przeciwsłonecznych.

Kremy dostępne są w trzech różnych odcieniach, dzięki czemu z łatwością dobierzesz najlepszy dla Twojej skóry kosmetyk. Dzięki połączeniu kilku funkcji będziesz mógł zrezygnować z poszczególnych kosmetyków całkowicie lub używać ich tylko okazjonalnie. Jest to więc niezwykle praktyczne rozwiązanie dla kobiet, które nie lubią przesadnie ciężkich kosmetyczek. Wypróbuj jeden z kolorów kremów BB, a już nigdy nie będziesz chciała się z nim rozstawać!

Więcej

Kremy koloryzujące Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów