Wyprzedaż! Sok 100% z buraków - suplement diety Zobacz większe

Fitcomfort Sok 100% z buraka - suplement diety

Nowy produkt

Sok z buraków wspomaga więc układ krwionośny. Powinni go pić nadciśnieniowcy. Wspiera również organizm po chemioterapii oraz przy niedokrwistości.

Więcej szczegółów

16,50 zł brutto

-3,00 zł

19,50 zł brutto

Więcej informacji

Sok 100% z buraków - suplement diety

Właściwości soku z buraka:

Mimo że buraki nie są bogatym źródłem żelaza, to wspaniały środek krwiotwórczy dawno uznany przez medycynę naturalną. Zapobiega anemii, co więcej wspomaga leczenie białaczki. Zawarte w burakach barwniki należą do bardzo silnych przeciwutleniaczy i czterokrotnie zwiększają przyswajanie tlenu przez komórki. Wspomagają więc układ krwionośny. Powinni je jadać nadciśnieniowcy. Badacze udowodnili, że azotany obecne w soku z buraków podnoszą we krwi stężenie regulującego ciśnienie tlenku azotu. Co ciekawe, im wyższe ciśnienie pacjentów, tym silniejsze działanie azotanów.

Właściwości przeciwnowotworowe buraków:

Piękny kolor buraków to zasługa betaniny - antyutleniacza chroniącego przed niszczącym działaniem wolnych rodników. Z tego powodu buraki należą do warzyw najskuteczniej zwalczających raka. Czerwone pigmenty unicestwiają wolne rodniki, które uszkadzając DNA, przyczyniają się do powstawania nowotworów. Już pół wieku temu naukowcy zauważyli, że stan chorych na raka przewodu pokarmowego lub pęcherza, którzy wypijali 2 szklanki soku z surowych buraków dziennie, poprawia się. Dziś wiemy też, że buraki wspomagają organizm po chemioterapii oraz przy niedokrwistości.

Burak wzmacnia odporność organizmu na choroby, zwłaszcza wirusowe.

Jeśli dopadnie nas grypa czy też mononukleoza (choroba zakaźna, którą objawami przypomina ostrą ropną anginę, ale wywołuje również znaczne powiększenie śledziony i wątroby), pijmy sok z buraka. Może on złagodzić ich przebieg. Buraki mają też działanie wykrztuśne, pomagają więc przy kaszlu. Panie w okresie menopauzy zawsze powinny pamiętać o burakach, które zmniejszają ryzyko zachorowania na osteoporozę. Podobnie jak soja, łagodzą dolegliwości przekwitania: dotleniają serce i wyrównują jego pracę, zmniejszają ciśnienie krwi, łagodzą dokuczliwe uderzenia gorąca i nawracające migreny.

Składniki:

sok z buraka 100% kwas L-askorbinowy – źródło witaminy C.

Pojemność: 1000 ml

Opinie

Oceń 
2018-12-16

idealny :)

naturalny „doping” dla biegaczy :)

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Fitcomfort Sok 100% z buraka - suplement diety

Fitcomfort Sok 100% z buraka - suplement diety

Sok z buraków wspomaga więc układ krwionośny. Powinni go pić nadciśnieniowcy. Wspiera również organizm po chemioterapii oraz przy niedokrwistości.

17 innych produktów w tej samej kategorii: